تنظیم صفحه ی وب سایت به عنوان صفحه ی دسکتاپ ( در سیستم ویندوز )

تنظیم صفحه ی وب سایت به عنوان صفحه ی دسکتاپ ( در سیستم ویندوز )

تنظیم صفحه ی وب سایت به عنوان صفحه ی دسکتاپ ( در سیستم ویندوز ) 19170f4ced527548de237366cb05b9ae 250x250 تنظیم صفحه ی وب سایت به عنوان صفحه ی دسکتاپ ( در سیستم ویندوز ) 19170f4ced527548de237366cb05b9ae 250x250

 

تنظیم صفحه ی وب سایت به عنوان صفحه ی دسکتاپ ( در سیستم ویندوز )

شما می توانید با استفاده از بیشتر مرورگر ها, یک میانبر به وب سایت در صفحه ی دسکتاپ ایجاد کنید. این میانبر ها به شما این امکان را می دهند تا سریعتر بتوانید به یک وب سایت خاص دسترسی پیدا کنید.

 

مراحل

تنظیم صفحه ی وب سایت به عنوان صفحه ی دسکتاپ ( در سیستم ویندوز ) WallpaperWebPage

WallpaperWebPage

 1. WallpaperWebPage را دانلود کنید. این یک برنامه ی رایگان است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید صفحه ی دسکتاپ را به یک وب سایت فعال تبدیل کنید. البته در انجام این کار چندین محدودیت وجود دارد مانند : پنهان شدن آیکون های صفحه.

شما می توانید  WallpaperWebPage را به صورت رایگان از آدرس softpedia.com/get/Desktop-Enhancements/Other-Desktop-Enhancements/WallpaperWebPage.shtml دانلود کنید.

تنظیم صفحه ی وب سایت به عنوان صفحه ی دسکتاپ ( در سیستم ویندوز ) DA AF D8 B2 DB 8C D9 86 D9 87 Extract All

گزینه Extract All

 1. روی فایل دانلود شده راست کلیک کنید و گزینه ی “Extract All ” را انتخاب کنید. با این کار فایل های نصب در پوشه ی جدیدی به نام “WallpaperWebPage” در پوشه ی Downloads folder استخراج می شوند.
 2. فایل نصب را اجرا کنید. پوشه ی جدیدی را باز کنید و فایل setup.exe را اجرا کنید.
تنظیم صفحه ی وب سایت به عنوان صفحه ی دسکتاپ ( در سیستم ویندوز ) D8 A2 D8 AF D8 B1 D8 B3 D9 88 D8 A8 D8 B3 D8 A7 DB 8C D8 AA 1

آدرس وب سایت

 1. وب سایتی که می خواهید به عنوان پس زمینه تنظیم کنید را وارد کنید. هنگامی که فرایند نصب کامل شد, شما می توانید وب سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای این کار می توانید آدرس وب سایت را در فیلد مشخص شده جایگذاری یا تایپ کنید.
تنظیم صفحه ی وب سایت به عنوان صفحه ی دسکتاپ ( در سیستم ویندوز ) D8 A2 DB 8C DA A9 D9 88 D9 86 WallpaperWebPage

آیکون WallpaperWebPage

 1. از قسمت System Tray روی آیکون WallpaperWebPage راست کلیک کنید. منوی کوچکی باز خواهد شد. این آیکون به شکل کره ی زمین است.
 2. برای وارد کردن وب سایت جدید, گزینه ی “Configure” را انتخاب کنید. شما می توانید هر زمان که بخواهید وب سایت پس زمینه را با استفاده از این گزینه تغییر دهید.
 3. هنگامی که ویندوز راه اندازی شد شما می توانید برای بارگیری پس زمینه گزینه ی “Autostart” را انتخاب کنید. این بدین معناست که شما بعد از راه اندازی مجدد سیستم نیز وب سایت پس زمینه را مشاهده خواهید کرد.
تنظیم صفحه ی وب سایت به عنوان صفحه ی دسکتاپ ( در سیستم ویندوز ) D8 AF DA A9 D9 85 D9 87 Show Desktop

دکمه Show Desktop

 1. برای مشاهده ی آیکون ها روی دکمه ی “Show Desktop” کلیک کنید. با کلیک کردن روی این دکمه از سمت راست می توانید آیکون های دسکتاپ و صفحه ی اصلی را مشاهده کنید. هم چنین می توانید دکمه ی ⊞ Win+D را فشار دهیدو برای بازگردانی صفحه ی وب سایت, مجددا دکمه را فشار دهید.
تنظیم صفحه ی وب سایت به عنوان صفحه ی دسکتاپ ( در سیستم ویندوز ) D8 AE D8 B1 D9 88 D8 AC D8 A7 D8 B2 WallpaperWebPage

خروج از WallpaperWebPage

 1. برای خروج, از منوی راست کلیک WallpaperWebPage گزینه ی exit را انتخاب کنید. با این کار پس زمینه ی وب سایت بسته می شود و به صفحه ی دسکتاپ اصلی باز میگردید.

 

https://tarfandha.net/setting-a-website-as-your-desktop-windows/

اگه دوست داشتی این مطلب رو اشتراک بده

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: niyazjoo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *